Youtube Arka Planda Çalma Nasıl Yapılır ?

Video ve müzik diyince akla gelen ilk kanal olan YouTube her gün milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor. Bilgisayar kullanıcıları için oldukça fonksiyonel olan YouTube, akıllı telefon kullanıcılarına oldukça büyük sıkıntılar yaşatıyor. Bu sıkıntılara örnek vermek gerekirse; keyifle dinlediğimiz müzikleri arka planda oynatamıyoruz. Youtube uygulaması açıkken başka bir programı kullanamıyor, ekranı kapatamıyor veya mesajlaşamıyoruz. Buda oldukça sıkıntılı bir durum. Bu yazımızda android telefonlarda YouTube’u arka planda nasıl çalıştırabileceğimizi öğreneceğiz.

Android platformu için YouTube videolarını arka planda oynatma, kullanıcıların uzun süredir istediği bir özellik. YouTube Red ile bu mümkün. Ancak bu uygulama ücretli ve standart kullanıcılar bu uygulamayı pek tercih etmiyor.

firetube_logo (700 x 390)

Peki, Android telefonlarda YouTube keyfini arka planda nasıl çalıştırabiliriz ?

Uygulama geliştiricileri android kullanıcıları için FireTube isimli bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama sayesinde hiçbir ücret ödemeden YouTube keyfini arka planda yaşayabilirsiniz. Yazımızı okur okumaz heyecanla Google Play Store’u açtığınızı tahmin ediyorum. Lakin geliştiriciler uygulamayı Play Store üzerinden yayınlamadılar maalesef ! Ama hemen üzülmeyin, sizin için FireTube uygulamasını paylaşıyoruz.

 

FireTube Android Uygulaması İndir

 

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir