Yeni Kişisel Asistanınız “Google Now” Türkiye İçin Yayınlandı

Apple iPhone‘nun kişisel asistan uygulaması olan Siri şu zamana kadar akıllı telefonlarda en çok kullanılan uygulama olma ünvanına sahip. Siri‘ye rakip olarak Android İşletim Sistemi’nin patronu Google, Google Now isimli kişisel asistan uygulamasını dünya genelinde bir çok ülkede kullanıma sunmuştu. Ancak Türkiye’deki yetersiz altyapı ve veri eksikliğinden dolayı bu uygulama ülkemizde kullanılamıyordu. Google emin adımlarla eksikleri tamamladı ve “Google Now” uygulamasını ülkemizde kullanıma sundu.

Google‘ın asistan uygulaması hayatımızın bir bütünü haline gelecek. Hava durumu, trafik bilgisi, takvim, maç sonuçları, haberler gibi bir çok şeyi tek bir yerden takip edilebilecek. Google’ın asistan uygulamasını Google Play ve App Store‘ dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir