Türk Hacker Skorsky Rus Sitelerini Hackledi

Ruslar değişik bir protesto ile karşı karşıya; Türk Hacker Skorsky, Türkmenlere yapılan saldırıları protesto etmek için çok sayıda Rus internet sitesini hackledi.

 

Hacklenen sitelere giren kullanıcılar , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Fatih Sultan Mehmet Han’ın resimleri ile mehter marşı ve Türk bayrağı ile karşılaştılar. Protestoyu yapan Hacker, nickname olarak Skorsky adını kullandı.

Türk Hacker’ın yaptığı açıklama:

“Rusya Devleti Türkmen kardeşlerimize yaptığı saldırıları kınamak ve protesto etmek amacı ile birçok Rus sitelerini çökertip erişimlerini kapatmış bulunmaktayız. Bunun yanı sıra birçok Avrupa siteleri de çökertilmiştir”

 “Amacım tamamen protesto. Kod adım Skorsky. Birçok devlet sitesini de mail yolu ile uyardım. Açıklarını kapatmalarında yardımcı oldum. Türkmen kardeşlerimizi sanal alemde de yalnız bırakmadık bırakmayacağız”

skorsky

 

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir