Spotify Kullanıcı Bilgileri Hacklendi

Milyonlarca kullanıcının abone olduğu Spotify müzik platformunun başı hack olayları ile dertte. İnternete yeni düşen bilgiler Spotify’daki kullanıcı bilgilerinin internet ortamına sızdırıldığı yönünde.

Kim veya kimler tarafından hacklendiği bilinmeyen Spotify’daki kullanıcıların e-posta adresleri ve şifreleri online ortamda yayınlandı. Hatta iddialara göre bazı kullanıcıların bilgilerinin değiştirildiği yönünde. Olay ortaya çıktıktan kısa bir süre sonra; Spotify müdahele edip sızdırmanın son bulmasını sağlamış durumda.

Bütün bu gelişmeler sonucunda, Spotify sözcüsü bir açıklama yapmış ve tüm bu iddiaları yalanlamış durumda. Firma kullanıcı bilgilerinin tamamen güvende olduğunu düşünüyor. 2tekniker.com olarak Spotify kullanıcılarına tavsiyemiz; güvenliğinizden emin olmak için şifrelerinizi yenileyebilirsiniz.

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir