Sony Xperia Z5 Comp Pembe Renk Seçeneği İle Geliyor

Sony’nin büyük hayran kitlesine sahip amiral gemisi Xperia Z5 Premium pembe renk seçeneği ile piyasaya çıkıyor. Değişen kullanıcı taleplerini yakından takip eden firma bu yeni Premium modelle bayanlardan ekstra bir ilgi öreceğe benziyor. Bu yeni pembe renk seçenekli modelin Murai-San imzalı olduğunu belirtelim.

 

Geride bıraktığımız yılda lansmanı yapılan Sony Xperia Z5 Premium modeli dünyanın ilk 4K ekranlı mobil telefonu olma özelliğini taşıyor. Sony bu ürünü netlikte son nokta olarak tanımlıyor. 4K özelliği sayesinde FULL HD kalitesinden tam 4 kat daha fazla netlik ve çözünürlük sağlıyor.

 

Sony’nin bu modelde ön plana çıkardığı bir diğer özellik ise pil ömrü. Eskiden olsa asla tercih etmeyeceğimiz pil süreleri şimdi kullanıcılara oldukça cazip geliyor. Yeni nesil dokunmatik telefonların bataryaları günü tamamlarsa iyi sayılıyor. Sony de 4K destekleyen bu modelin 2 günlük pil ömrüne vurgu yapar durumda. Bu durumun akıllı telefon kullanıcıları arasında artı bir değer olarak rağbet göreceği düşünülmüş. Bu özelliklerin haricinde klasik Xperialarda olduğu gibi suya ve toza karşı dayanıklı.

SONY XPERİA Z5 COMP TEKNİK ÖZELLİKLERİ

sony_xperia_z5_pembe_özellikler

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir