Samsung Yeni İnternet Tarayıcısının Güncellenmiş halini İncelediniz mi ?

Samsung Internet Browser güncellendi!

Samsung’un Android kullanıcıları için geliştirdiği web tarayıcısı bildiğiniz üzere kısa bir süre önce çıkışını gerçekleştirmişti. Çıkışını gerçekleştirmesinin ardından kullanıcılara kaliteli bir web tarayıcısı deneyimi sunan Samsung, birçok hata ile karşı karşıya kalmıştı.

Ortaya çıkan hataları ve görülen eksikleri gideren bir güncelleme yayınlayan Teknoloji devi, yeni CloseBy uzantısını tarayıcısına ekledi. Bu uzantı ile beraber kullanıcılar, çevreleri hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilecekler. CloseBy uzantısının ile gelen yenilik sayesinde kullanıcılar fiziksel verilere yakınlaştıkları zaman bildirim alacaklar.

 

Örneğin bir otobüs durağının önünden geçtiğiniz zaman CloseBy bunu algılayacak ve gelen bildirime tıklayarak otobüs kalkış saatlerini rahatlıkla öğrenebileceksiniz.

Oldukça kullanışlı olan bu özellikle ile kullanıcılara farklı bir deneyim sunmayı hedefleyen Samsung, QR kod okuyucusunu da uygulamasına ekledi.

Eklentiler kısmından kolayca etkinleştirilebilecek QR kod okuyucusu sayesinde, tarayıcısınızı kapatmadan hızlı bir şekilde okuma işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

samsung-internet-tarayicisi-qr-shiftdelete-1497111119

Samsung DeX desteğini de bünyesine katan web tarayıcısında artık yeni sekme açar gibi farklı tarayıcıları da bir arada kullanabileceksiniz. Ama ne yazık ki üzücü bir haberimiz var DeX desteği yalnızca Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kullanıcıları için kullanılabilir.

Child olarak ise motoru Chromium 51.2704′ güncellendi. Bu güncelleme sayesinde web tarayıcınız üzerinden üçüncü parti uygulamaları kolaylıkla kurabileceksiniz.

 

Ayrıca bu videoda Android sistemler için en iyi 7 tarayıcı uygulama videosunu da izleyebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir