Samsung ve Android Telefonlarda Wireless Mouse Kullanımı

Günümüzde neredeyse her bireyin elinde bir smart phone yani akıllı telefon var. Kullanıcılar bu akıllı telefonlar içinden özellikle dokunmatik ekranlı olanları kullanmayı tercih ediyor. Özellikle iş dünyasıdan ya da özel mesleklerden olan kullanıcılar farklı çözümler isteyebiliyor. Bugün akıllı telefonumuzu bir bilgisyar rahatlığında kullanabilmemizi sağlayan mouse çalıştırma konusuna değineceğiz.

 

74f88044f878cbd2d2301c08f9fc619c

Samsung ve Android Telefonlarda Wireless Mouse Kullanımı İçin Gerekenler
Akıllı Telefon
Micro USB kablo (Akıllı telefon için)
Wireless Mouse

Buradaki güzel haber wireless mouse u telefonunuzda kullanmak için herhangi bir 3. Parti yazılıma ihtiyacınızın olmaması. 1. Adım olarak; kablosuz mouse un usb doungle kısmını micro usb kablosuna takın ve micro usb kabloyu da telefona bağlayın. İşte bütün işlemler bu kadar. Bilgisayarınızdan alışık olduğunuz mouse ibaresi artık akıllı telefonunuzun ekranında belirdi. Kısa sürede mouse ile kullanıma uyum sağlayıp akıllı telefonunuzu daha verimli kullanabilirsiniz.

NOT: Bluetooth mouse larda micro usb kabloya ihtiyaç yoktur.

 

Samsung ve Android Telefonlarda Wireless Mouse Nasıl Çalışır ? (VİDEO)

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir