Samsung Takvim Yedekleme Sorunu ve Çözümü

Telefonumuzun yazılımı ile ilgili değişiklikler yaparken; yeniden kurulum işlemlerinde bizim için önemli olan bilgilerin yedeklerini alırız ki yeni yüklemeden sonra rehber, takvim, fotoğraflar, müzikler gibi eski verilerimizi kaybetmeden telefonumuzu kullanmaya devam edebilelim. Bugünki yazımız Samsung telefonlarımızı Kies ile yedekleyip geri yüklerken karşılaştığımız büyük problem. Samsung Kies programını kullanarak Samsung cihazınızdaki tüm verileri yedekleyebilir ve sonra yeniden geri yükleyebilirsiniz. Buradaki problem ise Takvim yedeklerini geri yüklerken oluyor.

Eğer Samsung cep telefonunuzun takvim uygulamasını kullanıyorsanız aşağıdaki resimlerde de görebileceğiniz ayarlamayı en başında yapmalısınız. Yani cihazı ilk kullanmaya başladığınız zaman. Eğer kiesin doğru yedek alıp daha sonra geri yüklediğinizde stabil bir şekilde çalışmasını istiyorsanız Takvimim seçeneğini seçip tüm kayıtlarınızı o şekilde oluşturmalısınız. Böylece yedeklerde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

 

Samsung Takvim Yedekleme Sorunu ve Çözümü (Resimli Anlatım)

Screenshot_2016-04-16-20-24-25-horz

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir