Samsung Galaxy S7 Çin’den Sızdı

Galaxy S Serisi telefonlar Samsung’un en çok satılanlar listesinde en üst sıralarda yer alıyor. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen Galaxy S7 modeli ile zirve yarışı daha da heyecanlı olacağa benziyor. Samsung, iPhone modelleri ile olan rekabetine, Galaxy S7’yi 16 Ocak tarihinde tanıtarak son sürat devam edeceğe benziyor.

Samsung, piyasaya yeni çıkacak olan Galaxy S7 modeli ile ilgili sızıntıları önlemeye çalışsa da, kullanılan malzeme ve ses ile ilgili detaylar Çin’den online ortama sızdı.

Samsung, yeni Galaxy S7’de alaşımı magnezyumdan  ve camdan oluşan özel bir tasarıma yer veriyor. Bu yeni yapılandırmanın diğer Galaxy Modelleri’ne göre çok daha dayanıklı olacağı vurgulandı.

Bir diğer sızıntı  ise; Galaxy S7, ESS Technology’nin sağladığı SABRE 9018AQ2M 129 dB sinyal-gürültü oranı ve 32 bit ve 384 kHz DSD ve PCM  desteği ile birlikte piyasaya sürülecek.

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir