Note 4 İçin Android 6.0.1 Türkiye’de

Android, işletim siteminin yeni şekli olan 6. versiyonu çıkaracağını bildirmişti. Bu yeni sürüme Mashmallow adı verildi. Çeşitli firmaların son modelleride Android 6.0 ile piyasaya sürüldü. Ancak burada kullanıcıların merak ettiği konu ise; daha eski sürüm modellere de bu güncellemenin gelip gelmeyeceğiydi. Google Samsung Galaxy Note 4 modeli için yayınladığı 6.0.1 Mashmallow, Türkiye’de kullanıma sunuldu.

NOTE 4 İÇİN ANDROİD 6.0.1 GÜNCELLEMESİ

Samsung Kies, Smart Switch ve OTA üzerinden indirilip yüklenebilen güncelleme ile Note 4 kullanıcıları için bazı yeni özellikler ve çeşitli sistem iyileştirmeleri geliyor. Pil ile ilgili daha performanslı kullanım ve uzun ömür bu güncelleme ile mümkün olacak. Güncellemeyi yüklemek isteyen kullanıcılar için dipnot olarak söyleyelim: güncelleme boyutu 1.5 GB.

Samsung Galaxy Note Serisi’nin en büyük özelliği ise; S-Pen. Android 6.0.1 sayesinde Note 4 kullanıcıları, Note 5 te kullanılan S-Pen arayüzüne kavuşuyor.

galaxy-note-4-mashmallow

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 GÜNCELLEME NASIL YAPILIR?

Sırasıyla aşağıdaki yönergeyi takip edip kolay bir şekilde yazılım güncellemesini yapıp Android 6.0.1 e geçebilirsiniz. Kota problemi olan kullanıcıların Wi-Fi seçeneğini kullanıp indirmeleri doğru bir seçenek olacaktır.

Ayarlar>Cihaz>Hakkında>Yazılım Güncelleme”

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir