MSQRD Artık Resmen Facebook’un Uygulaması

MSQRD Artık Resmen Facebook’un Uygulaması. MSQRD’in resmi web sitesinde duyurulan satın alma işlemi Facebook’la ilgili satın alma haberini doğrulamış oldu.

Her geçen gün video ve resim paylaşım programları popülerliğini artırıyor. Bunun yanı sıra video ve foto montaj programları da kullanıcılardan oldukça ilgi görüyor. Bu uygulamalardan biride MSQRD. Bu uygulamayı diğerlerinden farklı kılan ise; oldukça başarılı anlık montaj yapma yeteneğine sahip olması. Programı açtığınızda kameranız açılıyor, ekranda siz varsınız ama işin sürprizi de burada. Kendinizi bir maymun ya da ünlü bir aktör olarak ekranda görüyorsunuz. Program mimik ifadelerini de gayet başarılı bir şekilde ekrana yansıtabiliyor.

IMG_20160318_161806  IMG_20160318_161819

Çok kısa sürede büyük bir başarı yakalayan bu uygulama Facebook’un dikkatini çekmişti. Satın alma ile ilgili çeşitli fısıltılar gelirken an itibariyle doğrulanmış oldu. Teknoloji dünyasının merak ettiği satın alma bedeli ise şu anda gizli tutuluyor. Önemli olan, artık Facebook MSQRD filtrelerini kullanacak ve çift taraflı bir gelişme olacağı bekleniyor.

 

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir