iPhone 8 hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor

IPhone 8 ile ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Bugün gelen sızıntılar ile birlikte yeni IPhone 8 hakkındaki düşünceler her geçen gün netleşmeye devam ediyor!

iPhone 8 hakkında yeni sızıntılar sürekli gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan sızıntılar ile birlikte telefon hakkında söylentiler yeniden güncellenmiş oldu.

iPhone 8 tasarımı netleşiyor!

Kullanıcıların karşısına yeni iPhone modelleri ile çıkacak olan Apple, en çok 10’uncu yılına özel iPhone 8’i ile konuşulmak istiyor.  

Tasarımcı Martin Hajek tarafından tasarlanan beyaz ve gümüş renkteki iPhone 8 oldukça hoş görüntüsü ile oldukça duruşu ile iPhone hayranlarının adeta büyülüyor.

kako-opz6KiqgtBzQAHxU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yıl kullanıcıların karşısına neredeyse çerçevesiz bir ekran ile çıkacak olan Apple, ayrıca özlenen cam arka paneliyle de tekrardan huzurumuza çıkmaya hazırlanıyor.

Tasarım konusunda büyük değişiklere gidecek olan Teknoloji devi yeni telefonunda, Touch ID’yi sanal hale getirerek ekranın altına gömeceği defalarca haberlere konu olmuştu.

Hajek’in yapmış olduğu tasarımlardan en dikkat çekeni ise siyah iPhone 8olarak gösterebilir. Siyah renginin canlılığı sayesinde ön tarafta bulunanhoparlör ve FaceTime kamerası neredeyse görünmez hale getirilmiş. 

kako-vfO9TRXXoRnJfvIu

iPhone 8 sızıntılarda ki gibi olacak!

Yenilenen tasarım anlayışıyla satışa sunulacak olan iPhone 8, kablosuz şarj özelliği, çerçevesiz OLED ekranı, dikey çift arka kamerası ve cam arka yüzeyiyle kullanıcıların dikkatini oldukça çekecek. 

Geçtiğimiz günlerde Nodus tarafından sızdırılan bilgiler ile birlikte iPhone 8 kılıfları da ortaya çıkmıştı. Nodus tarafından sızdırılan bu görsellerin kaynağının Apple, ile bağlantıları güçlü olan bir kişi tarafından ortaya çıkartıldığı belirtilmişti. 

Son zamanlarda gelen detayları değerlendirdiğimiz de ise, sızıntılarda ki gibi gördüğümüz çerçevesiz bir iPhone bizleri karşılayacak.

kako-vc5n4WKvIorrUWyT

5.8 inçlik bir ekrana sahip olacağı konuşulan iPhone 8, sızıntılarıyla ünlü olan OnLeaks’e de konuk olmuştu. Güvenilir kaynaklardan gelen bilgiler yeni telefonun tasarımının ve özelliklerinin sızıntılar da olduğu gibi karşımıza çıkacağı vurgulanmakta.

Büyük ekran seven kullanıcıların birinci tercihi olacak olan iPhone 8,Samsung’un yeni telefonu Galaxy Note 8 ve Google’ın üzerinde pür dikkat çalıştığı Pixel XL 2’nin satışlarına büyük bir darbe vurması bekleniyor.

Eylül ayında gün yüzüne çıkacak olan telefon hakkında daha fazla bilgiler ilerleyen günlerde netleşecektir. Yeni bilgileri ve iPhone 8 ile ilgili tüm detayları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

kako-ZkqEs7vfGl0sEKjA

 

kako-XEZfAcbkRPKX1tQp

 

kako-foDlMelz8QPQhZVC

 

iPhone 8 Nasıl Olacak ? videosu sizlerle.

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir