iPhone 6 ve 6S İçin Sıradışı Bir Test

Dokunmatik ekranlı akıllı telefonlar günümüzde olmazsa olmaz ihtiyaçlar listesinin en üst sıralarında yer alıyor. Bizler yani son kullanıcılarda ihtiyaçlarımız doğrultusunda bir akıllı telefon seçimi yapıp satın alıyoruz. Genellikle satın almadan önce büyük teknoloji marketlerinde kullanıcılar alacakları ürünü test edip kullanma imkanı buluyorlar. Ayrıca internetten daha önce yapılmış test ve incelemeleri değerlendiriyorlar.

Youtube’daki SquareTrade kanalının yapmış olduğu sıradışı bir test dikkatimizi çekti ve bu makaleyi yazmamıza vesile oldu. karma dövüş sanatı ustası Luke Rockhold önce iPhone’ları hunharca tekmeledi. iPhone 6S’i ve iPhone 6S Plus’u parça pinçik ettikten sonra, ikinci testte ise telefonları eliyle bükmeye çalıştı. Sıradışı bu testin videosunu izleyebilirsiniz.

[mom_video type=”youtube” id=”l31VsFUVYfs”]

 

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir