İnstagram Son Görülme Özelliği Nasıl Kapatılır (Resimli Anlatım)

Günümüzde İnstagram sosyal medya hayatımızın oldukça büyük bir kısmını işgal etmekte. Resim ve video paylaşmanın yanı sıra anlık hikaye paylaşımları da yapılabiliyor. Ancak İnstagram uygulamasının genel olarak beğenilen özelliklerinden biri de kullanıcıların son görülmelerinin diğer kullanıcılar tarafından görülememesi idi. Farkındayım biraz karışık bir cümle ama bu sayede İnstagram; Whatsapp ve Facebook Messenger gibi uygulamalardan farklı olarak bir tercih sebebi idi.

 

İnstagram’ın yeni getirdiği özellikle yukarıda bahsettiğimiz gizlilik olayı ortadan kalkıyor. Artık bu özellik sayesinde takip ettiğiniz kullanıcıların son görülmelerini görebileceksiniz. Ancak İnstagram bu konuda da kullanıcılarını mağdur etmek istememiş. Aynı Whatsapp uygulamasında olduğu gibi son görülme özelliğini kapatabiliyorsunuz. Yalnız bunun bir bedeli var 🙂 Özelliği kapattığınız anda sizde diğer kullanıcıların son görülmelerini göremiyorsunuz.

 

İNSTAGRAM SON GÖRÜLME ÖZELLİĞİ NASIL KAPATILIR (RESİMLİ ANLATIM)

 

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir