Haftanın Android Oyunu “Standoff”

2tekniker.com olarak haftanın android oyununu seçtik. Multiplayer oyunlar içinde oldukça popüler olan ve stili ile Counter Strike’a oldukça benzeyen “Standoff” aksiyon kategorisinde arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmenizi sağlıyor.

 

Oyunun içeriğinden biraz bahsedecek olursak; Counter Strike gibi bölümleri var ve takımlar halinde kullanıcılar birbirlerine karşı mücadele ediyor. İyi bir silah yelpazesine sahip olan oyunda tecrübe kazandıkça otomatik silahlardaki kilitler kalkıyor. Bu silahları oyun içinde kullanabiliyorsunuz.

 

Standoff Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunu Google Play Store’dan yükleyebilir veya apk dosyasını indirip kurabilirsiniz. Oyunu yükleyip giriş yaptıktan sonra sırasıyla “play with friends” seçeneğini seçiyorsunuz. Ardından ID kısmına herhangi bir isim girin ve create butonuna tıklayın. Aynı şekilde aynı ismi ID kısmına bir kez daha yazıp tekrar create diyoruz. Oynayacağımız bölüm görseli ekranda beliriyor ve oyun açılıyor.

Sizin kurduğunuz oyuna katılmak isteyen arkadaşlarınız “play with friends” seçeneğinden sonra ID kısmına sizin yazdığınız ismi yazıp “join” butonuna tıklıyor ve internet üzerinden aynı bölüme başlamış oluyorsunuz.

Oyundayken “weapons” seçeneğine basarak silah seçimlerini yapabilirsiniz. Her bölüm 10 dakikadan oluşur. 10 dakika sonra oyun otomatik olarak yeni bölüme geçer.

 

Kısacası vakit geçirmek, eğlenmek, eski counter strike günlerini yaad etmek için oldukça keyifli bir multiplayer oyun.

 

Standoff Tanıtım Videosu

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir