Görevimiz Tehlike Facebook Messenger

Evet yanlış duymadınız; Görevimiz Tehlike Facebook Messenger 🙂 Milyonlarca kullanıcının anlık mesajlaşma için tercih ettiği Facebook Messenger Uygulaması’na yepyeni bir özellik geliyor.

Görevimiz Tehlike filmini izleyenler bilirler, Tom Cruise’a yeni görevi özel bir mesaj aracılığı ile bildirilir ve mesaj bittiğinde kendini imha edeceğini söyler. Facebook Messenger içinde tam olarak durum bu şekilde. Şuan test aşamasında olan özellik sayesinde yazıştığınız kişiye gönderdiğiniz mesaj ya da mesajlar kullanıcı tarafından istenilen sürenin sonunda silinecek ve her iki taraf da silinen mesajı bir daha göremeyecek.

Şuan test aşamasında olan bu teknoloji hali hazırda bazı uygulamalar tarafından kullanılıyor. Özellikle Snapchat ve Telegram uygulaması, sohbet edenlerin herhangi bir endişe taşımadan uç muhabbet yapmalarına olanak sağlıyor.

Bu yeni özellik ilk olarak İOS platformuna gelecek gibi duruyor. Özelliğin test resimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

1462186103_01-480x853

1462186469_02-480x720

1462186482_03-480x720

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir