Apple iPhone ile Mobil Hamilelik Testi

Çağımız gereği teknolojinin nimetlerinden her alanda faydalanıyoruz. Teknoloji dünyasından gelen bu yenilik özellikle kadınları ilgilendiriyor diyebilirim. Hamilelik testine ihtiyacınız varsa hiç durmayın. iPhone sayesinde 3 dakika içerisinde hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.
Hamilelik testi üzerine çalışan First Response firması Bluetooth aracılığı ile çalışan bir uygulama geliştirdi. Bu uygulama sayesinde gebe olup olmadığınızı anlayabiliyorsunuz.
Hamilelik testinizi özel çubukla yapıyorsunuz ve gerisini iPhone üzerindeki uygulamaya bırakıyorsunuz. Uygulama bluetooth teknolojisi ile bağlandığı çubuğun bilgilerini analiz ederken kronometre 3 dakikadan geriye doğru saymaya başlıyor. 3 dakikanın sonunda o çok merak ettiğiniz sonuca ulaşıyorsunuz.
Hamilelik testi kimisi için umutla beklenen bir haber olsada bazıları içinde çok stresli ve istenmeyen bir durum olabiliyor. Bu durumda uygulama yine imdada yetişiyor ve test sonuçlarınızı beklerken stresinizi azaltmanız için sakinleştirici müzikler çalabiliyor. Uygulama fiyatlarından da bahsedecek olursak; 15$ ile 22$ arasında değişiyor.

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir