Androis 6.0 Marshmallow Güncellemesi Alacak Olan Telefonların Listesi

Nexus cihazlar ve Android One programını barındıran smartphone telefonların beğenisine sunulan Android 6.0 güncellemesi üreticilerin gündeminde. Şirketler Android 6.0’a yükseltilecek cıhazların listesini hazırlarken, LG büyük bir sürpriz yaparak bu hafta içerisinde G4 için Marshmallow güncellemesini başlatacağını resmen açıkladı.

Android 6.0 Marshmallow kısa süre içerisinde son model telefonlarda kullanılmaya başlanacak. Üretici firmalar çok fazla açıklama yapmasada bu güncellemeyi alacak olan telefonların bir listesi yayınlandı.

Aşağıdaki listede sadece Android 6.0 güncellemesi alacak olan cihazlar yer alırken, üreticilerin listeye yeni modeller eklemesi bekleniyor.

android marshmallow 1 android marshmallow 2 android marshmallow 4 android marshmallow 5 android marshmallow 6 android marshmallow 8 android marshmallow

 

 

Sosyal Medyada PaylaşShare on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter

İbrahim ÖZKUL

Karabük Üniversitesi Önlisans ( Elektronik teknolojisi ) Okudu-------------------------------------------------- Yıldız Teknik Üniversitesi ( Endüstri Mühendisliği ) Devam Ediyor----------------------------------------------

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir